FAQO MNIE:
                        Jestem 20 letnią dziewczyną do szaleństwa zakochaną w koreańskiej muzyce. Za czasów szkolnych uwielbiałam pisać i to właśnie skłoniło mnie do założenia bloga. Wcześniej nawet pisałam z moją koleżanką, ale przez brak wspólnego wolnego czasu musiałyśmy zrezygnować z dalszej pracy (Jeśli ktoś byłby ciekaw naszych prac: ) Moją największą pasją jest sztuka, oraz rysunek i właśnie w tej dziedzinie realizuję się w każdej wolnej chwili (moje prace: ). Zawsze marzyłam o pójściu na akademię sztuk pięknych, ale ostatecznie wybrałam psychologię i to właśnie ją studiuję. 

ABOUT MUSIC:
                         Zawsze lubiłam i słuchałam azjatyckiej muzyki, lecz kilka lat temu moje serce skradły głosy i 7 niesamowitych osobowości koreańskiego boys bandu: INFINITE i to właśnie oni są moim numerem 1 - zawsze na zawsze. Około 2 lata temu zaraz po debiucie EXO i B.A.P dogłębnie zakochałam się w muzyce tworzonej przez te zespoły i od tamtej pory to oni stanowią moją ukochaną trójkę, mimo iż uwielbiam, szanuję i słucham wielu koreańskich artystów to śledzę poczynania głównie tych 3 zespołów. Poza k-popem słucham także muzyki alternatywnej: Placebo, oraz Panic! at the disco i Fall Out Boy.

ABOUT BLOG:
                         Postanowiłam pisać blog głównie o INFINITE i EXO ponieważ są najbliżsi mojemu sercu, a w internecie nie łatwo znaleźć jakieś opowiadania/fanfiction o tych pierwszych. Mimo iż w sieci roi się od wszelakich opowiadań na temat k-pop'u, EXO postanowiłam stworzyć coś innego i mam nadzieję, że w przyszłości mi się to uda, że wykreowany przeze mnie świat kogoś zaciekawi i sprostam zadaniu. :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz